NAJWAŻNIEJSZE MODUŁY

Platforma hurtowa B2B w formie katalogu dla klientów nie zalagowanych

Użytkownicy, którzy nie są zalogowani, również mogą zapoznać się z określonymi, wybranymi dla nich produktami. Nie są jednak w stanie złożyć zamówienia ani sprawdzić ceny.

Rejestracja nowego klienta

Po dokonaniu rejestracji przez nowego użytkownika, administrator potwierdza konto, a także przypisuje klienta do określonej grupy, które różnią się między sobą wysokością rabatów bądź daną walutą.

Indywidualne progi rabatowe i ceny

Istnieje możliwość dostosowania progów rabatowych, jak i cen do określonych grup klientów. Modyfikacje można przeprowadzać na poziomie platformy hurtowej B2B.

Płatności terminowe w platformie B2B

Termin płatności jest wyświetlany w trakcie składania zamówienia. Jest on zgodny z ustaleniami wprowadzonymi do programu finansowego.

Stany magazynowe i termin dostępności

Klient może zobaczyć ilość dostępnych produktów, a także sprawdzić termin dostępności towaru.

Limity kredytowe i saldo w platformie B2B

Administrator ma dostęp do konfiguracji opcji kredytowych dla poszczególnych kont. Klient ma możliwość złożenia zamówienia w oparciu o limit kredytowy. Ponadto, po uzyskaniu akceptacji, może też przekroczyć określoną sumę limitu.

Lista zamówień oraz faktur

W każdym momencie klient może zajrzeć do listy swoich zamówień oraz faktur, gdzie wyszczególnione są między innymi terminy płatności czy statusy rozliczeń. Dokumenty są dostępne do pobrania w formacie PDF.

Dane kontaktowe do handlowca

Platforma umożliwia łatwy kontakt z handlowcem za pomocą telefonu, maila bądź czatu.

Ofertowanie

System zapewnia wszystkie narzędzia, jakie są niezbędne do stworzenia oferty dopasowanej do potrzeb konkretnego klienta.

Handlowcy

Istnieje możliwość zalogowania się na konto klienta oraz złożenia zamówienia w jego imieniu.